FAQ

Nie , nie jest wymagane. W domach murowanych również można zamontować wentylacje grawitacyjną. Rekuperacja jednak pomaga utrzymać odpowiedni mikroklimat wewnątrz oraz zaoszczędzić energię.
czytaj więcej
Przeliczając cenę do m2 powierzchni użytkowej, domy parterowe wypadają korzystniej ponieważ w powierzchnia mierzona po podłodze jest taka sama jak powierzchnia użytkowa. W przypadku natomiast domów piętrowych, na poddaszu powierzchnia podłogi jest większa niż powierzchnia użytkowa. Dodatkowo w przypadku domów parterowych nie musimy wykonywać stropu oraz więźby dachowej izolowanej oraz wykończonej od wewnątrz.
czytaj więcej
Dom w systemie szkieletowym nie narzuca wyboru danego urządzenia. Najbardziej popularnym typem oraz jednocześnie najbardziej efektywnym w proporcji oszczędności energii a ceny zakupu urządzenia jest pompa ciepła typu powietrze – woda.
czytaj więcej
Wszystko zależy od wyposażenia jaki dobierzemy do danego domu. Cena jest także zależna od kształtu budynku. Przeliczając cenę za 1 m2 powierzchni użytkowej najkorzystniej wypadają domy parterowe.
czytaj więcej